Ana sayfa ÜrünlerÇok Etkili Evaporasyon

Bira Suyu Süt Endüstrisi için Upward Film Isı Transferi Çoklu Etki Buharlaşma Katsayısı

Bira Suyu Süt Endüstrisi için Upward Film Isı Transferi Çoklu Etki Buharlaşma Katsayısı

Upward Film Heat Transfer Multiple Effect Evaporation Coefficient For Beer Juice Milk Industry

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Nanjing Çin
Marka adı: GOJE
Model numarası: Plakalı Eşanjör

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Standart kutu
Teslim süresi: 1-2 hafta
Ödeme koşulları: TT/LC
Yetenek temini: ayda 100 setleri
Şimdi başvurun
Detaylı ürün tanımı
Çerçeve malzemesi: GS / SS Garanti: 12 ay
Marka: GOJE Bağlantı noktası: Guangzhou
Kullanım yerleri:: İlaç Süreci SEVK İRSALİYESİ: Deniz / Hava Taşımacılığı

Bira Suyu Süt Endüstrisi için Upward Film Buharlaşma Sistemi Isı Transferi Katsayısı

1. Çok etkili Evaporatör

Evaportion cihazının işletme maliyeti esas olarak enerji tüketimine tabidir. Genellikle aşağıdaki seçeneklerden bir veya ikisi, maksimum enerji verimliliğini elde etmek için 3 seçenek seçilecektir .

1 kg buhar yoğunlaşmasının bıraktığı ısı temelde 1 kg su buharlaşması ile emilen ısı ile aynıdır. Bu nedenle, tek etkili buharlaşma için, buharlaşma için malzemede 1 kg su 1 kg canlı buhar tüketecektir; ikincil buhar, bir sonraki etki için buharı ısıtmak için kullanılırsa, ikincil buhar ve canlı buhar tüketimi% 50 oranında azalır. Etki sayısı arttığında, ekipmana yapılan yatırım büyük ölçüde artarken buhar tüketimi azalır. Bu nedenle genellikle 5'den fazla etki olmaz.

2. kabuk tüp evaporatör karşılaştırıldığında, plaka tipi evaporatör aşağıdaki avantajları vardır

1. Daha yüksek verim : nişasta şeker ve şeker alkol endüstrisinde, üçlü etki buharlaşma cihazı ile ilgili olarak, birim başına ısı transfer alanının ortalama buharlaşma kapasitesi 30-50kg / m2 ye ulaşabilir »h. Meyve suyu endüstrisinde, birim başına ısı transfer alanının ortalama buharlaşma kapasitesi 30-70kg / m2 «h

2. Küçük arazi kapsama alanı ve kompakt yapı : 20-30t / sa büyük boyutlu buharlaştırma cihazı, yükseklik * 6m yükseklik 4m olan yerlerde kurulabilir.

3. Malzemenin kısa süreli tutulması: Dört etki buharlaşma cihazı için, malzemelerin birinci etkiden dördüncü etkiye geçmesi yaklaşık 4 dakika sürer ve dışarı çıkar. Termal malzemeler yoğunluğu açısından oldukça etkili olan, ilk etki içindeki yüksek sıcaklık pozisyonunda sadece 2-4 saniye boyunca kalır.

4. Düşük sıvı tutuşu : evaporatörün yüksekliğinden dolayı, sıvı kolonunun statik basıncı 15kpa'nın altındadır, bu da malzeme pompasının gücünü azaltır ve sıvı sütununun sıcaklık farkını en aza indirir (göz ardı edilebilir).

5. Kolay kurulum ve bakım : Bir dört etkili konsantrasyon cihazının montajı, 7-12 gün içerisinde (buharlaşma kapasitesine bağlı olarak) tamamlanabilir. Plaka demetleri temizlenecek, değiştirilecek, arttırılacak veya azaltılabilir.

6. Kolay inceleme: Tüm ekipman genellikle küçük bir düzlemsel alanda (10 * 6 kare düzlemde) denetlendiğinden, son derece uygundur. PLC kontrolü mevcutsa daha iyi etki elde edilebilir.

7. Ekipman için düşük yatırım maliyeti : Yeni buharlaştırma ekipmanı olarak, levha tipi evaporatörün fiyatı buharlaşma kapasitesine bağlıdır. Genellikle 10T buharlaşma kapasitesine sahip bir 304 üç tabakalı plakalı buharlaştırıcı için, buharlaştırma kapasitesi ne kadar büyükse, maliyeti daha uygundur

İletişim bilgileri
Nanjing Gaojie Light Industrial Equipment Co., Ltd.

İlgili kişi: Young

Tel: +8615952060379

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

İLETİŞİM

Adres: Gubai Endüstri Parkı, Gaochun Bölgesi, Nanjing Jiangsu Eyaleti

Fabrika adres:Gubai Endüstri Parkı, Gaochun Bölgesi, Nanjing Jiangsu Eyaleti